Moda Dünyasından Son Haberler

Babet modelleri kullanış açısından en rahat ayakkabılar arasında ilk sıralarda geliyor. Düz ayakkabılar ile ayaklarınız rahat hareket ederken ayak tabanlarınıza fazladan yük binmesini önlemişte oluyorsunuz.

Bambi ayakkabı kalitesi ile üretilen babet modelleri bu yılın trendlerini taşıyor. Hemen her türlü kıyafet ile giyebileceğiniz çok çeşitli modeller tasarlamış.

Özellikle bu yılın modası çiçekli, puantiyeli ve hayvan derisi desenleri ile klasik siyah ve nubuk babetler de koleksiyonda yer alıyor.

Babet modellerini pantolon gömlek ile birlikte kullanabilir, etek ve elbise ile kombinleyebilirsiniz. Yazlık elbiseler altında açık burunlu modelleri denemenizi öneriyorum.

Taşlı babetler gece kıyafetlerinin altında kullanılabilecekleri gibi uzun boylu bayanların bir çok kıyafeti ile uyum sağlayacaklardır. Babet modellerinde aramanız gereken en önemli özellik deri malzemeden yapılmış olmaları. Deri olmayan babetlerin yaz mevsiminde kullanılması ayaklarınızın rahatsız olmasına neden olabilir dikkat edelim.


# bu ilin debi (232), bu ilin debli geyimleri (77), bu ilin debi geyimler (21), qis geyimleri 2015 (20), Bu ilin modu (20),

Babet Modelleri için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>