Moda Dünyasından Son Haberler

Bu senenin makyaj modası gözlerde odaklanıyor. Saf bir ten üzerine göz makyajının belirgin olduğu bir 2013 bizi bekliyor.

Gelelim bu sene nasıl makyaj yapacağımıza; buğulu gözler yine karşımızda bu sefer göz altlarına da uygulandığını görüyoruz. Simli farlarla göz etrafını boyayarak geceleri dikkatleri çekebilirsiniz.

Bu yılın moda far rengi ise mavi olacak, göz altı süslemeleri ilginç olmayı sevenler için uygulanabilir. 1980’lerin saçları ve makyajları marjinal olmak isteyenler için denenebilir. Göz kapaklarınızın alt kısmına kirpik uygulamasıda başlıyor desek yalan olmaz.

Göz kalemi ile tüm göz çerçevesini bu yıl çekinmeden çizebilirsiniz. Koyu renkli rujların modası geri döndü, dudaklar koyu tonlarda olacak.

Mavi ojeler daha doğrusu farklı renk ojeler bu yılda egemenliğini sürdürüyor. Saçlarınızı farklı topuzlar ile toplayabilirsiniz, bu yıl trend haline gelecekler.


# göz bezekleri (52), sederek ticaret merkezi usaq alemi (41), Deb alemi (36), quzu sekilleri (21), goz muncugu sekilleri (21),

Bu Senenin Makyaj Modası için 1 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>