Moda Dünyasından Son Haberler

Romantik çiçekler sadece kumaş desenlerinde değil her türlü aksesuarda karşımıza çıkıyor. Çiçekten yapılmış taçlar ise özellikle gelinlerin tercihi olmakta. Çiçek taç kullanan sadece gelinler değil günlük kıyafetleri ile de taç kullananlara rastlayabilirsiniz.

Benim fikrimce en çok kır düğünü gelinlerine yakışan çiçek taçlar romantik anların en büyük yardımcısı oluyor. Çiçeklerin içerisine farklı malzemeler karıştırarak farklı konseptteki düğünlerde kullanabilirsiniz.

Çiçeklerin arasına kelebekler ve kuşlar ekleyerek kendinize özgü taçlar yaratabilirsiniz. Sadece bayanlar değil modacıların etkisi ile erkeklerde de çiçek taçlar görürseniz sakın şaşırmayın diyorum.


# www Tac az www Tac az cover (199), cicek tacli sac modelleri (33), estellita gelinleri (20), xnxx gelinler (14), tac az sekiller (14),

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>