Değişik Saç Modelleri

Saç modelleri farklı görünmeniz ve tarzınızı değiştirmeniz için en kolay yöntemlerden birisidir. Değişik saç modellerini uygulamak için saç uzunluğu ve saçın cinside göz önünde bulundurulması gereken etkenlerden birisi. Özellikle uzun saçlarda farklı model sayısı kısa saçlardan çok daha fazladır.

Son yıllarda geçmiş zamanların saç modellerinin yeniden trend olmasıyla farklı ve değişik bir çok saç modeli karşımıza çıkar oldu. Bu yılın modası her ne kadar düz saçlar olsa da 80 lerin aslan başı denilen modellerinide bol bol göreceğiz.

Uzun saçlar için en kolay tarz değişikliği yöntemi maşa ve saç örgülü modeller ile yaratılmaktadır. Maşa ile dalgalandırılmış bir saç sizi bambaşka bir insan yapacaktır. Kuaförünüze farklı örgü stilleri uygulatarak akşam gezmelerinde de kullanabileceğiniz şık saç modelleri oluşturabilirsiniz.

“Değişik Saç Modelleri” üzerine 8 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>