Moda Dünyasından Son Haberler

kalin askili gelinlik modelleri 12

 

Gelinlik modelleri içinde en çok tercih edilen modeller arasında kalın askılı gelinlik modelleri gelmektedir. Straplez gelinlik modellerini tercih etmeyen gelin adaylarının gözdesi olan kalın askılı modeller rahat bir kullanıma sahiptirler.

Gelinlik modelleri içinde askılı gelinlikler halter tipi yani boyundan bağlı olan ve normal askılı olanlar olarak ikiye ayrılabilir. Halter tarzı askılı modellerde sırt dekoltesi daha uygun olacaktır.

Askılar gelinlik üzerindeki dantel, tül gibi malzemelerden yapılabileceği gibi ana kumaştanda dikilebilir.

Kalın askılı gelinlik modelleri genellikle sandık yaka, v yaka, yuvarlak yaka olmaktadır. Vücut tipine göre model kararı verilmesi en doğru tercihtir.

Kendi gelinliğiniz için araştırma yapıyorsanız diğer yazılarımızla birlikte aşağıdaki kalın askılı gelinlikleri de incelemenizi sağlıklı karar verebilmeniz açısından öneriyoruz.


# uzunqol gelinlikler (6), gelinlikler azerbaycanda 2012 (2), staples gelinler (2), kollari zincirli gelinlik (2), 2015 debde olan gelinlik renkleri (1),

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>