Kot Tulum Modelleri

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (2)kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (3)

Kot tulum modelleri bu yılın yine gözde kıyafetleri arasında gelecekler. Özellikle haftasonu ve spor kıyafet giymeniz gereken yerlerde imdadınıza koşacak kombinler oluşturabilirsiniz. Gündüz katılacağınız davetlerde de uygun gömlek, bluz ve ayakkabılarla kot tulumları kullanabilirsiniz.

Taşlanmış kısa kot tulumlar yaz günlerinde penye bodyler ile kullanılabilirler. Baskılı tişörtler de yine kot tulumların içinde spor kombinler için kullanılabilirler.

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (4)kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (5)

Bilezikler, büyük çantalar, çapraz askılı çantalar ve dolgu topuklu ayakkabılarla sandaletler kombinler için tercih edilenler arasında geliyor. Örnek kombinlerimiz arasında sizin tarzınızı yansıtan bir stil bulabilirsiniz.

Kısa kot tulumları renkli çoraplarla kombinleyerek soğuk günlerde de kullanmak isteyebilirsiniz. Kot kumaşların hemen hemen her renk ile uyumlu olması size bir avantaj sağlayacaktır.

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (1)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (6)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (7)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (8)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (9)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (1)

“Kot Tulum Modelleri” üzerine 3 düşünce

  1. merhabalar,
    sitenizde yer alan ürünlerin (kot tulumlar) fiyatları ve nasıl sipariş verebileceğim hakkında bilgi rica eder, iyi calismalar dilerim
    selamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>