Moda Dünyasından Son Haberler
loading...

Tulum modası bu yılın ilkbahar yaz ve sonbahar mevsimleri için trend oldu. En çok konuşulan giysiler arasında tulum modelleri geliyor. Tulum olurda kot kumaşından olmaz mı tabiki olur. Spor giyimden hoşlananlar, kot kumaşları sevenler için en uygun modeller arasında kot tulumlar var.

Kot tulum modelleri her mevsim için alternatifler içeriyor. Uzun kollu tulum modellerinden kısa kollu tulum modellerine hatta sıcak günleri için straplez tulum modelleri de kullanabilecekleriniz arasında.

Heidi Klum ve Rihanna gibi ünlüler de kot tulum modellerini seçen ünlüler arasında. Ünlü modacı tasarımları arasında da tulum modellerine rastlayabilirsiniz.

Kot kumaşların renklerindeki değişiklikleri kullanarak tulumlarınızı farklı yerlerde de giyebilirsiniz. Tulum modellerini ince topuklu ve sivri burunlu ayakkabılar ile kombinlemeniz son moda trendlerine uymanızı sağlayacak ve geceleri bile giyebileceğiniz bir kıyafetiniz olacaktır. Kot tulumlarınızı ayrıca gladyatör sandaletler ile kombinleyerek spor olarak giyebilirsiniz.


# 12-13 yaş tulum kot tulum modelleri (1), tozlu kot tulum (1), tozlu giyim tulum modelleri 14 15 yaş (1), tozlu giyim bahçıvan elbise (1), Tozlu com uzun kollu tulum modelleri (1),

One Response to Kot Tulum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir