Moda Dünyasından Son Haberler

sergio giorgianni canta modeli hakiki deri lacivert hardal

 

Çanta modasında bazı markalar vardır ki tüm trendleri ve sezonun modasını belirler. Büyük kitlelere hitap eden çanta markaları kendi özgün çizgileriyle talepleri bir araya getiriyorlar.

Sergio Giorgianni çanta modelleri her zevke hitap eden tasarımlarla dolu. Renkler siyah beyaz, kırmızı, mavi tonları, kahve ve yılan derisi desen ve renkleriyle hem günlük çantalarda hemde şık gece portföy çantalarında bir araya geliyor.

Hakiki deri günlük çantaları ve taşlı, yılan derisi gece portföy çantaları yakından incelemek ve indirimli fiyatlardan satın almak için tıklayın.

Gece için tasarlanan portföy çantalar taşlı modelleri ile göz alıcı detaylara sahip. günlük çantalarda ise renkler zengin ve çizgiler her kombine uyacak şekilde belirlenmiş.

Ayrıca mücevher çantası gibi farklı tasarımları da koleksiyonda bulabilirsiniz.

 

 


# sergio giorgianni nasıl bir marka (4), sergio giorgianni çanta nerede (2), cins pencekler yazlıq (1), mekteb cantalari tekerli oglan (1),

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>