Moda Dünyasından Son Haberler

Gece davetlere katılırken kullanabileceğiniz en pratik elbiseler straplez abiyelerdir. Bir çok farklı şekilde kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı ve portföy çantayı değiştirerek birden fazla yerde kullanabileceğiniz straplez mini elbise kombinlerine bakalım.

Benim favorim nar çiçeği elbise ve mor aksesuar kombini ile hazırlanan, bunun yanında siyah bir straplez elbise ile yine aksesuarları değiştirerek farklı kombinler yapabilirsiniz.

Straplez mini elbiseler daha genç çizgiler taşımak isteyenler mutlaka kullanmalısınız. Tabi straplez mini elbise giymek için vücut şeklinizinde düzgün olması çok önemli. Elbiseyi düzgün taşımak ve şık görünmek için size yakışan tarz ve renkleri de seçmeyi unutmayın.

 


# Uzgun Qiz Sekilleri (18), straplez elbiseyi nasıl kapatabilirim (13), goy elbiseler (6), acik elbiseler (5), straplez elbise nasıl kapatılır (5),

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>