Supra Ayakkabı

Supra marka ayakkabılar gençler arasında gittikçe yaygınlaşıyor. Amerikalı bir marka olan Supra kay kay ayakkabıları olarak tasarladığı renkli, sportif ve enerjik dizaynları ile modaya yön veriyor diyebiliriz.

Bir çok ünlülerde bu ayakkabılardan kullanıyorlar. Justin Bieber gibi genç şarkıcılar, rapçiler tarafından sıklıkla tercih ediliyorlar.

Model ve renk seçenekleri çok çeşitli olduğu için her türlü giysi ve renkle kullanabilirsiniz. Dore renklerden, düz renklere, fosforlu renklerden desenlere herşeyi bulmak mümkün.Özellikle fosforlu renkler benim favorim oldu.

Türkiye’de belirli satış noktalarında bulabilirsiniz, bunlardan birisi de Beymen mağazaları.

“Supra Ayakkabı” üzerine 22 düşünce

  1. Ben gittigidiyordan aldım süper tavsiye ederim ben zaten 3 yıldır kaykay sürüyorum kaykayıda tavsiye ederim…

  2. Bende 2tane supra var 1skytop 4 siyah. Diyeri beyaz supra atom arkadaşlar beymende pahalı satıyorlar internettenalın ama eğer interneti bekleyemem diyorsanız. Ben bursa da oturuyorum ve size tavsiyem DERİDEN mağzaları ben ordan aldım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>